Prawidłowa higiena jamy ustnej z wellbee

 

Lekkie szczoteczki do zębów wellbee sprawdzają się w każdej sytuacji – w domu, podróży, a także bezpośrednio przed wizytą u stomatologa. Ich odpowiednio wyprofilowana główka została połączona z nylonowym, polerowanym włosiem o dwóch stopniach twardości do wyboru. To połączenie pozwala skutecznie zadbać o skuteczną higienę jamy ustnej zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Prawidłowe ułożenie nylonowego włosia i odpowiedni stopień jego zagęszczenia umożliwiają swobodne czyszczenie powierzchni zębów oraz dotarcie do przestrzeni pomiędzy nimi, co w konsekwencji pomaga również w usunięciu płytki nazębnej.

Marka wellbee proponuje dwa rodzaje opakowań z możliwością zawieszenia – szczoteczki w blistrze a lub saszetkach z PCV, które sprawdzą się w przypadku, gdy mamy do czynienia z mniejszą ilością miejsca, na przykład w podróży.

Szczoteczki do zębów wellbee to świeże spojrzenie na mycie zębów. Oferta produktowa zawiera:

  • kolorowe szczoteczki do zębów dla dzieci o przykuwającym uwagę designie
  • praktyczne szczoteczki do zębów dla dorosłych
  • składane, podróżne szczoteczki do zębów

Dlaczego w swoim asortymencie warto posiadać szczoteczki wellbee?

Marka wellbee zadba o higienę jamy ustnej w każdym miejscu. Lekkie szczoteczki do zębów o ergonomicznych kształtach i przykuwających wzrok kolorach świetnie sprawdzą się dostępne dla Klienta w takich miejscach, jak:

  • hotele i ośrodki SPA – jako wyposażenie łazienek
  • gabinety stomatologiczne – jako produkt umożliwiający przygotowanie się do wizyty oraz prezent niespodzianka dla najmłodszych pacjentów
  • przedszkola i szkoły – jako element pomagający w nauce prawidłowej higieny jamy ustnej

Sprawdź dostępne kolory i rodzaje opakowań i zamów je z myślą o swoim i biznesie!

Szczegółowe informacje dotyczące oferty produktowej znajdziecie Państwo kontaktując się z działem handlowym Sonia lub przedstawicielem handlowym.

Zapraszamy do zakupu!

Więcej o marce wellbee przeczytasz w artykule na naszym blogu!