Wellbee – nowa marka w Sonia

Zadbaj o prawidłową higienę jamy ustnej, zapewniając sobie i całej Twojej rodzinie zdrowy, piękny uśmiech zarówno na co dzień, jak i w podróży.

Wellbee to marka proponująca Klientom świeże spojrzenie na mycie zębów. Odpowiednio wyprofilowana główka szczoteczek, zróżnicowana miękkość włosia połączona z ergonomiczną rączką sprawiają, że codzienne mycie zębów staje się dokładne i przyjemne. Szczoteczki precyzyjnie czyszczą powierzchnię zębów, docierając także do przestrzeni międzyzębowych i dbając o prawidłową higienę języka. Marka zadbała o potrzeby całej rodziny, tworząc wygodne w użytkowaniu szczoteczki do zębów dla dorosłych – w tym wersję składaną, świetnie sprawdzającą się w podróży, jak i dzieci – kolorowe wersje produktu zamienią mycie zębów w wyczekiwaną przygodę.

Zabawa i nauka, czyli szczoteczki do zębów dla dzieci

Warto zadbać o higienę jamy ustnej, wyrabiając w dziecku pozytywne nawyki już od najmłodszych lat. Prawidłowe mycie jest ważne tak samo w przypadku zębów mlecznych, jak i stałych. Szczoteczki wellbee przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wszystkie posiadają polerowane, miękkie włosie (soft) wykonane z nylonowego włókna i zostały umieszczone na odpowiedniej wielkości główce. Przykuwające uwagę kolory, wygodne, ergonomiczne rączki dopasowane do rozmiarów dziecięcej dłoni oraz kolorowe opakowania z nadrukowanymi zwierzętami to świetna forma zachęty dla malucha rozpoczynającego swoją przygodę z prawidłową higieną jamy ustnej.

Szczoteczki zostały umieszczone w dwóch rodzajach opakowań – w blistrze oraz miękkim, lekkim opakowaniu z PCV, które sprawdzi się w przypadku ograniczonego miejsca w kosmetyczce – na przykład w podróży.

Szczoteczki do zębów dla dorosłych – praktyczne i poręczne

Poręczne szczoteczki do zębów sprawdzające się w każdej sytuacji to must have w łazienkowej szufladzie. Odpowiednio wyprofilowana główka połączona z nylonowym, polerowanym włosiem o dwóch stopniach twardości do wyboru pozwala skutecznie zadbać o skuteczną higienę jamy ustnej każdego dnia. Prawidłowe ułożenie włosia i stopnia jego zagęszczenia umożliwiają swobodne dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc, dokładnie czyszcząc powierzchnię zębów oraz przestrzenie pomiędzy nimi, pomagając w usunięciu płytki nazębnej.

Marka proponuje dwa rodzaje opakowań z możliwością zawieszenia – szczoteczki w blistrze a lub saszetkach z PCV, które sprawdzą się w przypadku, gdy mamy do czynienia z mniejszą ilością miejsca, na przykład w podróży.

Podróżne szczoteczki do zębów – idealne na wakacje

Podróżna, rozkładana szczoteczka do zębów do higieny jamy ustnej sprawdzająca się na wakacjach  to kolejna propozycja marki wellbee. Średni stopień miękkości nylonowego, polerowanego włosia umożliwią odpowiednie czyszczenie powierzchni zębów i dotarcie do przestrzeni między zębami. Ergonomiczna główka precyzyjnie dotrze do trudno dostępnych miejsc, pomagając w usunięciu płytki nazębnej.

Podróżna szczoteczka w żywych kolorach składa się z dwóch części – trzonu i nasady, które po złączeniu tworzą jedną całość, a po rozłożeniu swobodnie mieszczą się w każdym etui i kosmetyczce. Podróżne szczoteczki znajdują się w higienicznych opakowaniach z cienkiego PCV.

Jako dystrybutor marki posiadamy pełen asortyment wellbee