Dropshipping

Prowadzenie sklepu internetowego staje się coraz bardziej popularną formą zarobku. Z czego to wynika? Bez wątpienia z coraz większej przychylności do zakupów online. Aczkolwiek bardzo często wiele potencjalnych osób chcących założyć własny sklep internetowy, odstrasza fakt konieczności dużej inwestycji w zakupienie towaru. Jesteś jedną z nich? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Metoda dropshippingu, którą oferujemy, pozwala na założenie własnego sklepu, bez konieczności zgromadzenia dużego kapitału. Jak to działa? Już wyjaśniamy!

Dropshipping kosmetyków – co to jest?

To model logistyczny, który jest coraz częściej wykorzystywany w sprzedaży internetowej. Na czym dokładnie polega? Na przeniesieniu odpowiedzialności za całkowity proces wysyłki na dostawcę. Mówiąc prościej: sklep internetowy nie musi posiadać własnego towaru. Wystarczy, że podejmie współpracę z naszą firmą, a my dopilnujemy realizacji całego zamówienia. Sklep, który zdecyduje się na wykorzystanie metody dropshippingu, zarabia na różnicy w cenach towaru. Otrzymuje od nas rabat, a wystawia towar po cenach detalicznych, lub własnych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w trakcie trwania współpracy negocjować wysokość rabatu. Nasi stali klienci mogą liczyć na najkorzystniejsze warunki współpracy.

 

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej usługi, skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

   9. Szacunkowy udział poszczególnych rodzajów przesyłki

  * Pola wymagane, prosimy o wypełnienie

  Dropshipping kosmetyków – zalety

  • Brak konieczności dużej inwestycji w zakup towaru oraz zamrażania kapitału finansowego.
  • Obniżenie kosztów prowadzenia sklepu ze względu na brak magazynu oraz generowanych przez niego wydatków.
  • Ciągły dostęp do pełnej i aktualnej oferty naszej hurtowni.
  • Oszczędność czasu.
  • Niskie ryzyko finansowe.
  • Prowadzenie firmy z dowolnego miejsca na ziemi.
  • Elastyczność oferty.

  Hurtownia kosmetyków dropshipping

  Jesteśmy firmą, która oferuje metodę dropshippingu. Dajemy Ci możliwość sprzedaży produktów, których fizycznie nie posiadasz, bo dysponuje nimi inny podmiot – czyli my. Dynamiczny rozwój rynku e-commerce sprawia, że sklepy Internetowe potrzebują nowych rozwiązań, które sprostają wymaganiom konsumenta, jak i właściciela sklepu. Uwierz, współpraca z nami to czysta przyjemność oraz liczne korzyści. Skontaktuj się z nami, jeśli:

  • Chcesz rozpocząć przygodę z prowadzeniem sklepu internetowego.
  • Pragniesz poszerzyć swój dotychczasowy asortyment.
  • Sprzedajesz produkty na portalach aukcyjnych, np. Allegro.

  Podsumowując…

  Dropshipping kosmetyków to świetna metoda, aby wejść na rynek e-commerce właściwie bez żadnego ryzyka oraz ogromu obowiązków. Tak naprawdę wystarczy Ci dobre połączenie internetowe i możesz zacząć działać!

  Zainteresowany naszą ofertą?