Gazetki

Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych klientów lubi pozostawać przy tradycyjnych formach możliwości przeglądania oferowanych produktów. Z tego względu regularnie raz w miesiącu tworzymy specjalnie dla was gazetki, przedstawiające szeroką gamę kosmetyków najlepszych polskich i zagranicznych producentów.

Gazetka promocyjna Sonia

Nasze magazyny opracowujemy z należytą starannością. Tworzymy je we współpracy ze specjalistami z tej dziedziny. Chcemy, aby były skonstruowane w jak najbardziej przejrzysty sposób, ułatwiający znalezienie odpowiedniego produktu. Oferowane kosmetyki segregujemy według danej marki. Przy każdym produkcie znajduje się cena, a niekiedy również krótka informacja przedstawiająca główne właściwości.

Pierwsza strona

Na pierwszej stronie magazynu Sonia zamieszczamy spis wszystkich regionalnych koordynatorów sprzedaży, wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz ze szczegółowym opisem zakresu terenu działania. To bardzo ułatwia proces komunikacji. Chcemy, aby nasi klienci mieli wszystkie najważniejsze informacje w każdym z naszych kanałów promocji, dosłownie jak na wyciągnięcie ręki. Ponadto przedstawiamy również pełną listę producentów kosmetyków, których produkty oferujemy.

Oferowane produkty

Gazetka promocyjna Sonia zawiera produkty z różnych kategorii. Jako hurtownia oferujemy szeroką paletę różnych wyrobów kosmetycznych. Znajdziecie w niej kosmetyki do makijażu, produkty do pielęgnacji twarzy oraz ciała, lakiery do paznokci, perfumy, farby do włosów oraz różnego rodzaju artykuły chemiczne. Aczkolwiek w naszym asortymencie posiadamy również inne wyroby takie jak: świece zapachowe czy leki.

Gazetka promocyjna hurtowni kosmetyków Sonia – zapoznaj się z naszą ofertą

Po szczegółowym zapoznaniu się z naszą ofertą, każdy klient bez problemu może złożyć zamówienie przez Internet. W przedstawionej przez nas gazetce produktowej na ostatniej stronie widnieje krótka instrukcja na temat tego, jak zrobić to w szybki i sprawny sposób. Do dzieła!

Przeglądaj gazetki regularnie

Zachęcamy do śledzenia naszych gazetek na bieżąco. Nie jest tajemnicą to, że oferujemy ogromną ilość różnego rodzaju produktów, różnych marek i odmiennych właściwości. Z tego względu czasami może stać się dosyć problematyczne wyłapanie wszystkich najlepszych okazji. Właśnie dlatego warto przeglądać gazetki promocyjne. Tworzymy je specjalnie dla was i chcemy, aby w ten sposób wszyscy nasi klienci mogli zaoszczędzić sporo cennego czasu. To jak? Będziecie śledzić nasze publikacje na bieżąco?

Zainteresowany naszą ofertą?