Szanowni Państwo!

Każdy nasz Klient to dla całego zespołu pracowników firmy Sonia wyjątkowy Partner w biznesie. Każdego dnia dbamy o to aby nasza oferta handlowa była coraz bardziej atrakcyjna, a współpraca owocna.

Aby połączyć „przyjemne z pożytecznym” przygotowaliśmy specjalnie dla naszych Klientów program partnerski 1000 + , w którym nagrodą jest nasz wspólny wyjazd do wyjątkowego  4****  hotelu Haliday Inn w Józefowie pod Warszawą, na trzydniowe spotkanie połączone ze sportową rywalizacją, w terminie: 16.09 – 18.09. 2016r.

H212otel łączy komfort i najwyższy standard usług  z szeroką ofertą rekreacyjną. Mnogość możliwości spędzenia wolnego czasu przyciąga gości ceniących sobie aktywny wypoczynek. Pole golfowe, korty tenisowe, centrum SPA, basen z hydromasażem, jacuzzi i saunami pozwalają odpocząć i zregenerować siły.

Miło będzie nam wspólnie z Państwem spędzić czas, który pozwoli na zacieśnienie współpracy, ale również na relaks i odpoczynek.

183

Do udziału w Programie partnerskim 1000+ zapraszamy Klientów dystrybutora Sonia – szczegóły u Przedstawicieli Handlowych.

Przewidziano 80 nagród głównych w postaci dwuosobowego zaproszenia na trzydniowy pobyt połączony z imprezą w hotelu Holiday Inn.

Dodatkowo każda z firm uczestniczących w akcji, dla Klientów którzy zrobią największe zakupy w danej kategorii, ufundowała nagrody niespodzianki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym projekcie.