Wiosenny makijaż i pielęgnacja z produktami the SAEM

 

Jednym z trendów, który szturmem podbił społeczność kosmetyczną i który będzie dominować również wiosną 2024 jest make up no make up. Celebruje on naturalne piękno, jednocześnie umiejętnie podkreślając jego cechy, aby uzyskać nieskazitelny, a jednocześnie pozornie niewymuszony wygląd. Koncentruje się on na uzyskaniu świeżej, promiennej cery, która wygląda, jakby nie miała na sobie żadnego makijażu. Jej podstawą jest zdrowa, oczyszczona i nawilżona skóra. Proces przygotowania cery do tego rodzaju makijażu należy zacząć od dokładnego przygotowania „od wewnątrz”, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, po czym nałożenia lekkiego kremu nawilżającego oraz produktu z filtrem ochronnym SPF.

W stworzeniu naturalnego makijażu pomoże koreańska marka the SAEM, proponując zarówno produkty do pielęgnacji skóry, jak i kosmetyki do makijażu. To swoisty prekursor w opartym na koreańskim stylu podejściu do pielęgnacji. Czerpiąc z mądrości Wschodu, a dokładniej minimalistycznego podejścia do kwestii urody, tworzy produkty tak delikatne, jak i skuteczne.  The SAEM buduje rytuały pielęgnacyjne krok po kroku – począwszy od etapu oczyszczania skóry, poprzez jej tonizowanie, nawilżanie i odpowiednią ochronę przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Uzupełnieniem codziennej, prawidłowej pielęgnacji jest nowość – kremowe korektory, które doskonale sprawdzą się w budowaniu naturalnego efektu make up no make up.

Przedstaw produkty do makijażu the SAEM swoim Klientom

 

Korektory marki the SAEM umieszczone w stylowym, pojemnym ekspozytorze to doskonały sposób na odkrycie produktu przez Twojego Klienta i zaprezentowanie go na sklepowej półce. Ekspozytor nie zajmuje wiele miejsca i przykuwa uwagę swoim designem, pozwalając zapoznać się konsumentowi z każdym rodzajem umieszczonego w jego wnętrzu produktu.

 

Kup 5 sztuk korektora (pod oczy, brązującego lub rozświetlającego), by otrzymać testery oraz ekspozytor GRATIS!*

*oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów

Jesteś właścicielem/ką salonu kosmetycznego? Pracujesz jako kosmetyczka?

Z pewnością zależy Ci na tym, by Klient, który korzysta z Twoich usług, był maksymalnie zadowolony zarówno z Twoich umiejętności, jak i jakości produktów, z jakich korzystasz w swojej pracy. Sięgnij po kosmetyki do pielęgnacji oraz makijażu, które są delikatne, a zarazem skuteczne i odpowiedzą na potrzeby każdego rodzaju cery.

Zapoznaj się z dedykowaną salonom kosmetycznym ofertą handlową marki the SAEM. Czekają na Ciebie oferty aż do -40%!

Skontaktuj się z opiekunem marki:
Paulina Ziemba
+48 883 849 337

 

Jako dystrybutor marki posiadamy pełen asortyment the SAEM