neess-logo-14641630763

Hurtowania Kosmetyków Sonia włączyła do swojej oferty sprzedażowej profesjonalne lakiery hybrydowe marki NEESS .

Producentem lakierów jest firma DONEGAL, która od 20 lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości akcesoriów do pielęgnacji ciała.

Marka NEESS to szeroka gama wysokiej jakości lakierów hybrydowych i preparatów niezbędnych  do wykonania manicure hybrydowego.

Lakiery hybrydowe NEESS to ponad 60 kolorów. Wyróżniają się specjalnie opracowaną nowoczesną formułą, która zapewnia długą trwałość lakieru hybrydowego. Starannie dobrane proporcje pigmentów pozwalają malować lakierem bez smug i przebarwień, a jego kolor jest zawsze intensywny i odpowiednio nasycony. Konsystencja lakieru została przygotowana z myślą o łatwej i przyjemnej aplikacji.

neess-kolory

Co wyróżnia lakiery hybrydowe Neess?

– Błyskawiczna reakcja na trendy.

– Soczysta kolorystyka.

– Restrykcyjne testy jakości.

– Łatwość wykonania.

– Pojemność 8 ml.

Za pomocą produktów i akcesoriów do manicure NEESS każda Kobieta będzie w stanie wykonać manicure hybrydowy w zaciszu swojego domu.

ness-manicure-1 neess-manicure-2

Wszystkie lakiery hybrydowe są produkowane w Europie w kontrolowanym procesie i wysokich standardach.

neess-baza

Baza NEESS dzięki nowoczesnej formule zapewnia doskonałą przyczepność produktu do paznokcia. Odpowiednio skomponowana konsystencja lakieru sprawia, że lakier idealnie współgra ze strukturą paznokcia, co wydłuża trwałość manicure hybrydowego.

neess-top

Top NEESS to lakier nawierzchniowy, który gwarantuje maksymalną ochronę i połysk lakieru hybrydowego.

ness-primer

W ofercie NEESS znajdziemy dwa rodzaje primerów: standard i soft. Jest to produkt obowiązkowy w manicure hybrydowym. Primer wytrawia płytkę paznokcia, co zwiększa przyczepność bazy do płytki paznokcia, a tym samym sprawia, że będziemy dłużej cieszyć się manicure hybrydowym.

Marka NEESS zapewnia szereg produktów uzupełniających podstawowy manicure hybrydowy, mi. pyłki dające imponujące efekty wizualne.

ness-efekt-syrenki-2

Efekt syrenki w kolorze turkusowym pokazany na 3 lakierach czarnym, białym i niebieskim.

ness-efekt-syrenki

Srebrna syrenka z delikatnym hologramowym połyskiem.

ness-efekt-teczy

Efekt tęczy tym rożni się od efektu syrenki, że tęczowy pył sam po nałożeniu na warstwę dyspersyjną zachowuje swój kolor, a nie przenika kolorem bazowym.

 

neess-paletka-1 ness-paletka-2

Paleta kolorystyczna przedstawia się imponująco.


neess-lampa neess-lampa-2

NEESS oferuje również lampę  LED do utwardzania lakierów hybrydowych o mocy 9 W. Dzięki takiej mocy czas utwardzania to już nawet 30 sekund. Lampa dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.