Gościliśmy na Targach Beauty Days 2023

Gościliśmy na Targach Beauty Days 2023

 

W dniach 13 – 15.09. firma Sonia miała przyjemność gościć na wydarzeniu będącym prawdziwą gratką dla profesjonalistów i miłośników piękna – Branżowych Targach Kosmetycznych Beauty Days, które odbywały się w Warszawie w Ptak Warsaw Expo.

Targi Beauty Days to największe w Europie Centralnej wydarzenie dedykowane branży kosmetycznej i fryzjerskiej, będące doskonałym miejscem do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 150 firm z 32 krajów oraz dziesiątki tysięcy zwiedzających. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, makijażowych, SPA, hoteli i gabinetów medycyny estetycznej, producenci i dystrybutorzy zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wydarzenie to stworzyło idealne warunki do nawiązania relacji handlowych pomiędzy wszystkimi gałęziami przemysłu kosmetycznego.

Wsłuchując się w głosy Klientów, wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku i aktualnym trendom. Obserwując dynamiczne zmiany w branży beauty, z czystą przyjemnością uczestniczyliśmy w targach Beauty Days jako dystrybutor kosmetyków profesjonalnych. Mieliśmy przyjemność gościć na targach jako wystawcy, proponując ofertę produktową takich marek jak:

  • Organiquemarka bazująca na wyselekcjonowanych składnikach produktów, aksamitnych konsystencjach, unikalnych zapachach oraz stylowych opakowaniach;
  • Farmona Professionalprodukty profesjonalne, dedykowane gabinetom kosmetycznym, masażu oraz SPA;
  • The SAEM – koreańskie kosmetyki będące połączeniem tradycyjnych rytuałów piękna z zaawansowaną technologią;
  • When – marka, której sztandarowymi produktami są maski w płachcie sprawdzające się zarówno w codziennym użyciu, jak i profesjonalnych gabinetach kosmetycznych;

Dziękujemy za możliwość udziału wzięcia udziału w Targach Beauty Days, każdą inspirującą rozmowę i cenną wymianę doświadczeń. Podziękowania kierujemy również do wszystkich zaangażowanych w przygotowanie stoiska i aktywną promocję naszej firmy.