YOPE – BOUNCE my hair - Prawdziwa innowacja w pielęgnacji włosów

YOPE BOUNCE my hair

YOPE BOUNCE my hair to nowa seria do włosów, która wprowadza nową jakość w pielęgnacji.

Adaptogeny, dotychczas zarezerwowane dla luksusowej pielęgnacji twarzy, znalazły zastosowanie w codziennym rytuale pielęgnacji włosów od YOPE.

YOPE MY HAIR DBA O SKÓRĘ GŁOWY I ODPOWIADA NA SZCZEGÓLNE POTRZEBY WŁOSÓW. KAŻDY PRODUKT TO INNOWACYJNE NATURALNE SKŁADNIKI, WYJĄTKOWE FORMUŁY I ZMYSŁOWA PRZYJEMNOŚĆ.

EFEKT? PIĘKNE, ZDROWE WŁOSY, NATYCHMIAST.

CO ZMIENIA NOWA SERIA YOPE BOUNCE my hair?

  • Produkty z adaptogenami to prawdziwa innowacja na polskim
    rynku pielęgnacji włosów.
  • YOPE my hair odpowiada na najważniejsze nowe trendy w kosmetykach pielęgnacyjnych.
  • Adaptogeny wzbudzają ogromne zainteresowanie – będziemy edukować konsumentki, aby poznały moc adaptogenów i ich fenomenalny wpływ na skórę głowy i włosy.
  • Produkty YOPE my hair dostarczają 100% jakości, są doskonale dopracowane na poziomie składników, działania i efektu, jaki dają na włosach. Już po pierwszym użyciu!Roślinne adaptogeny tworzą bio-tarczę do ochrony skóry głowy i włosów. Wyjątkowo skutecznie zapobiegają niszczeniu struktury włosa. Naturalnie przywracają równowagę skórze i siłę włosom. Rośliny adaptogenne przystosowały się do ekstremalnie trudnych warunków życia. Tworzą substancje – adaptogeny, które zwiększają odporność na stres, wzmacniają bariery ochronne organizmu i procesy regeneracyjne, działają też na dobre samopoczucie i kondycję, zarówno skóry jak i mięśni czy włosów.

PRODUKTY

HYDRATE my hair | NAWILŻANIE

NAWILŻANIE odpowiada na największy problem Polek: suche włosy i suchą skórę głowy. Jest dla włosów puszących się, falowanych, średnioporowatych, które wymagają nawilżania humektantami i ujarzmienia.

ADAPTOGEN: BAZYLIA TULSI
AKTYWATOR NAWILŻENIA

Tulsi – znana również jako Święta Bazylia czy eliksirżycia, poprawia wygląd włosów i wspiera równowagę fizjologiczną skóry głowy. Wspomaga utrzymanie odpowiedniego nawilżenia, działa w synergii ze składnikami kondycjonującymi i peptydami, aby łagodzić ewentualne podrażnienia i minimalizować ryzyko nawracającego przesuszenia.

BOOST my hair | REGENERACJA

REGENERACJA to ratunek dla włosów zniszczonych, farbowanych, grubych,
wysokoporowatych i kręconych, których ubytki wymagają wypełnienia.

ADAPTOGEN: GRZYB REISHI
AKTYWATOR REGENERACJI

Grzyb Reishi – bogaty w przeciwutleniacze, wykazuje silne działanie ochronne, zwłaszcza na stres oksydacyjny i zanieczyszczenia. Każdego dnia poprawia ogólną kondycję skóry głowy, odżywia ją i pielęgnuje. Wzmacnia włosy, chroni je przed uszkodzeniami, dzięki czemu rosną silniejsze, mocniejsze i zdrowsze.

BALANCE my hair | REGULACJA

REGULACJA odpowiada na potrzeby przetłuszczającej się skóry głowy
i włosów, które wymagają nawilżenia. Niskoporowate, proste, gładkie same
w sobie, potrzebują objętości i teksturyzacji, bez obciążania.

ADAPTOGEN: MIRT CYTRYNOWY
AKTYWATOR REGULACJI SEBUM

Mirt Cytrynowy – działa detoksykująco i reguluje produkcję sebum, ale tylko do niezbędnego poziomu, bez przesuszania. Skutecznie wspomaga
oczyszczanie skóry głowy i włosów, aktywując jej naturalne procesy regulujące. Przywraca równowagę równowagę pH, aby działać na wszystkich
płaszczyznach niezbędnych do zdrowej skóry głowy  i pięknych włosów.

Wszystkie produkty YOPE kupisz w naszym sklepie sklep.sonia.pl