WIOSENNE TARGI KOSMETYCZNE SONIA 2017

22 kwietnia 2017 r . galą finałową zakończyła się V edycja Wiosennych Targów Kosmetycznych w Hotelu Rzeszów organizowanych przez firmę Sonia. Impreza ta wpisała się już w terminarz ważnych wydarzeń branży kosmetycznej i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Największym sukcesem dla nas jest zadowolenie Klientów jak i wystawców co miało odzwierciedlenie w rekordowej sprzedaży oferty targowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z wielką przyjemnością gościliśmy ponad 500 uczestników.

 

 

Sprzedaż oferty targowej rozpoczęła się 10 kwietnia b.r. w trakcie której Klienci mieli możliwość zakupu dedykowanych pakietów targowych od blisko 50 wystawców.

Nowe Marki na Targach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów nieustannie wprowadzamy nowości do oferty. Bazujemy na tradycyjnych polskich markach, ale śledząc trendy na rynku kosmetycznym wprowadzamy do sprzedaży nowości takie jak marki koreańskie,  producentów kosmetyków naturalnych.

Koreański rynek kosmetyków rozwija się w ostatnim czasie bardzo dynamicznie dlatego też wśród wystawców pojawiły się takie marki jak Holika Holika , Skin79 oraz D’orco. Stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem Klientów naszej hurtowni.

Holika Holika
Skin 79
Skin 79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwagę klientów zwróciły również produkty naturalne i ekologiczne. Wśród sprzedawców pojawiły się mieszczące w tym nurcie Natura Siberica wraz z nową marką Natural Home Spa, która zaprezentowała Glinki Kosmetyczne.

 

Swój debiut wśród wystawców miała również polska marka Ecocera producent m.in. pudru ryżowego oraz bambusowego.

Ecocera
Ecocera
Ecocera

 

 

 

 

 

 

 

Na stoiskach wielu producentów klientki miały okazję skorzystać z profesjonalnych usług makijażystów oraz kosmetologów m.in; Make Up Revolution, Joko, Henkel

Make Up Revolution
Joko
Schwarzkopf badanie struktury włosów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stoisku marki Realac klientki miały możliwość wykonania profesjonalnego manicure hybrydowego przez profesjonalistów.

Realac

 

Dużym zainteresowaniem kupujących, podobnie jak podczas zeszłorocznej edycji targów, cieszyły się marki Make Up Revolution, I Heart Make Up oraz Freedom Make Up London.

Sonia Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem wyżej wymienionych marek w Polsce. W ciągu roku wykorzystując różne kanały dystrybucji zwiększyliśmy liczbę obsługiwanych klientów o ponad połowę. Dzięki naszym działaniom objęliśmy swoim zasięgiem teren całej Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Targi były podzielone na część sprzedażową i rozrywkową.

Gala Finałowa

Firma Sonia, wspólnie z zaproszonymi gośćmi, świętowała 25-lecie swojego istnienia.

Podczas wieczornego bankietu Klienci wzięli udział w konkursie z losowaniem atrakcyjnych nagród.

Największą atrakcją części rozrywkowej był gościnny występ zespołu „Piersi” oraz zabawa z DJ-em.

Firma Sonia Sp. z o.o. serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji targów za przybycie i dobrą zabawę. Do zobaczenia za rok …

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z targów oraz gali w naszej galerii