Weź udział w Wiosennej Promocji 2024

Weź udział w Wiosennej Promocji 2024

 

W dniach 18 – 28.04. 2024 zapraszamy do udziału w Wiosennej Promocji – targach beauty online, w związku z którymi przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę handlową.

Poznaj nowoczesne oblicze pielęgnacji

Technologia i jej wpływ na środowisko, zrównoważony rozwój, a także pozyskiwanie składów produktów z ekologicznych i bezpiecznych źródeł to jedne z najważniejszych trendów obecnego roku. Targi Beauty Vision 2024 będą doskonałą okazją do zdobycia nowej wiedzy. Warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży makijażu, pielęgnacji skóry, czy fryzjerstwa dostarczą Państwu praktycznych umiejętności i cennych wskazówek. Na miejscu przedstawione zostaną kulisy produkcji najnowszych produktów, będzie można także dowiedzieć się, jakie technologie kryją się za ich skutecznością. To wydarzenie dedykowane każdemu właścicielowi gabinetu kosmetycznego lub fryzjerskiego, który pragnie być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w świecie urody, ale i miłośników piękna, chcących jeszcze bardziej świadomie podchodzić do kwestii pielęgnacji i makijażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sonia

Flagowymi produktami i markami, jakie firma Sonia przedstawi na targach Beauty Vision 2024, są marki prezentujące nowoczesne podejście do pielęgnacji – Organique – polska marka, która na targach zaprezentuje linię dedykowaną gabinetom SPA, koreańskie marki the SAEM i When oraz Carbon Theory, która specjalizuje się w tworzeniu produktów przeznaczonych do pielęgnacji wymagających typów cery – między innymi trądzikowej. Na miejscu znajdą Państwo najnowszą ofertę produktową marek oraz zyskają możliwość zakupu wybranych kosmetyków. W dniu targów będą obowiązywać specjalne oferty handlowe oraz możliwość konsultacji ze specjalistami marek.

Targi kosmetyczne to nie tylko wydarzenie dla profesjonalistów w branży beauty, ale także raj dla miłośników kosmetyków, którzy chcą poznać najnowsze trendy, produkty i technologie. Mamy nadzieję, że tegoroczne targi staną się dla Państwa obfite w nowości i inspiracje.