Spotkajmy się na targach Beauty Vision 2024

Spotkajmy się na targach Beauty Vision 2024

 

W dniach 02 – 03.03.2024 firma Sonia będzie mieć przyjemność uczestniczyć w jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń branżowych – Targach Kosmetycznych Beauty Vision 2024, które odbędą się w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich w MTP Poznań Expo. To dwudniowe spotkanie z najnowszymi trendami w make upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i z wieloma innymi dziedzinami z  branży beauty. Targi są dedykowane właścicielom salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich, które pozwolą poszerzyć ofertę o nowoczesne trendy i innowacyjne produkty. W jednym miejscu spotkają się wszyscy zainteresowani nowościami oraz trendami, które jeszcze celniej mogą trafić w gusta poszukujących wydajnych produktów oraz usług konsumentów.

Poznaj nowoczesne oblicze pielęgnacji

Technologia i jej wpływ na środowisko, zrównoważony rozwój, a także pozyskiwanie składów produktów z ekologicznych i bezpiecznych źródeł to jedne z najważniejszych trendów obecnego roku. Targi Beauty Vision 2024 będą doskonałą okazją do zdobycia nowej wiedzy. Warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży makijażu, pielęgnacji skóry, czy fryzjerstwa dostarczą Państwu praktycznych umiejętności i cennych wskazówek. Na miejscu przedstawione zostaną kulisy produkcji najnowszych produktów, będzie można także dowiedzieć się, jakie technologie kryją się za ich skutecznością. To wydarzenie dedykowane każdemu właścicielowi gabinetu kosmetycznego lub fryzjerskiego, który pragnie być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w świecie urody, ale i miłośników piękna, chcących jeszcze bardziej świadomie podchodzić do kwestii pielęgnacji i makijażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sonia

Flagowymi produktami i markami, jakie firma Sonia przedstawi na targach Beauty Vision 2024, są marki prezentujące nowoczesne podejście do pielęgnacji – Organique – polska marka, która na targach zaprezentuje linię dedykowaną gabinetom SPA, koreańskie marki the SAEM i When oraz Carbon Theory, która specjalizuje się w tworzeniu produktów przeznaczonych do pielęgnacji wymagających typów cery – między innymi trądzikowej. Na miejscu znajdą Państwo najnowszą ofertę produktową marek oraz zyskają możliwość zakupu wybranych kosmetyków. W dniu targów będą obowiązywać specjalne oferty handlowe oraz możliwość konsultacji ze specjalistami marek.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach Beauty Vision i zapoznania się z naszą ofertą handlową.
Będziemy gościć w pawilonie 7 na stoisku 11.