Hurtowania Kosmetyków Sonia włączyła do swojej oferty sprzedażowej kolejną profesjonalną hybrydę marki REALAC .
realac-lakiery-0

      REALAC to najwyższej jakości hybryda dla profesjonalistów o doskonałym kryciu, niezrównanej odporności oraz przepięknym połysku. Dzięki odpowiednio skomponowanej formule jest niezawodna i wyjątkowo łatwa w aplikacji. Każda Klientka może wybrać swoje ulubione odcienie z palety REALAC i cieszyć się pięknym i trwałym manicure. W ofercie również baza i top. REALAC to wygodna prezentacja koloru na nakrętce. Pojemność hybrydy 8ml.

realac-paleta-new
Baza REALAC Base Gel pierwszy krok w aplikacji manicure hybrydowego. Zapewnia przyczepność hybrydy do płytki paznokcia, zapobiega przebarwieniu płytki.

base_coat

Top REALAC Finish Gel ostatni krok w aplikacji manicure hybrydowego. Lakier hybrydowy nawierzchniowy, idealne wykończenie manicure, nadające połysku i trwałości do 3 tygodni.

top_coat

Dodatkowo REALAC w swojej ofercie proponuje szereg produktów uzupełniających podstawowy manicure hybrydowy, mi. pyłki dające imponujące efekty wizualne m.i.:

Brokat Efekt Syrenki

865044-mermaid-effect-1

Brokat Holo Effect

865047-holo-effect-srebrny 865049-holo-effect-czarny 865048-holo-effect-rozowy

Brokat Mirror Effect

865025-mirror-effect-gold 865024-mirror-effect-5

Dodatkową ofertą w zakresie zdobienia jest szeroka gama naklejek wodnych dających imponujący efekt wizualny.

 

REALAC oferuje również akcesoria niezbędne do samodzielnego wykonania manicure hybrydowego mi. :  waciki bezpyłowe, płyn do przemywania lakieru, płyn do usuwania lakieru oraz folia do usuwania lakieru hybrydowego.861906-waciki-celulozowe
Płyn REALAC Cleanse – płyn do przemywania masy żelowej przy manicure hybrydowym. Usuwa klejącą warstwę dyspersyjną, powstałą w trakcie wykonywania manicure, zapewniając wysoki połysk. Stosuje się na koniec manicure, po utwardzeniu warstwy REALAC Finish Gel.
Można używać do usunięcia pozostałości pyłu po opiłowywaniu paznokci, zwłaszcza wokół wałów bocznych oraz w celu usunięcia pozostałości preparatów do usuwania skórek.

861902-realac_cleanse

Płyn REALAC Remover – płyn do usuwania lakieru hybrydowego. Pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie lakieru hybrydowego przy maksymalnej ochronie płytki paznokcia. Pojemność 100 ml.

861903-realac_remover

Folie REALAC Let it Go to folie z wacikiem, system, dzięki któremu usuwanie lakieru hybrydowego stanie się jeszcze szybsze i łatwiejsze.

861901-realac-folie-let-it-go

Za pomocą produktów i akcesoriów do manicure REALAC każda z Nas będzie w stanie wykonać własnoręcznie piękny manicure hybrydowy .

Oto kilka stylizacji wykonanych za pomocą lakierów REALAC

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą REALAC w sklepie internetowym.

realac-2newrealac-profil-new realac-new