Centrum Dystrybucji Kosmetyków

Odpowiedzialni
w każdym detalu

1

O Soni

Jesteśmy hurtownią z wieloletnim stażem. Dystrybuujemy kosmetyki od 1991 roku. Posiadamy bardzo rozwiniętą logistykę, która umożliwia nam sprawne dostarczanie kosmetyków najlepszych polskich jak i światowych marek. Nasz zespół każdego dnia efektywnie zaopatruje sklepy, apteki oraz sieci drogerii. Działamy nie tylko w Polsce ale i w Europie. Zatrudniamy ponad 200 pracowników. Całkowita powierzchnia naszego magazynu wynosi 7 400 m2, a znajdujący się tam asortyment to blisko 20 tys. pozycji. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy również inne przedsięwzięcia oraz cele biznesowe. Dbamy, aby każdy aspekt naszej działalności był na jak najwyższym poziomie. To profesjonalne podejście jest kluczem do naszego sukcesu.

Aktualności

Nowości

Nowe marki i nowe linie w naszej hurtowni. O wszystkim dowiesz się tutaj

Świadome zakupy

Blog

Branżowe nowości i aktualności z życia firmy. Poznajmy naszych specjalistów

Czytaj więcej

CSR

Dbamy o społeczną odpowiedzialność biznesu

Dowiedz się więcej
DSC02991

Dlaczego my?

Nagrody

Dowodem na naszą pracę i zaangażowanie jest m.in. prestiżowa nagroda „Najlepszy dystrybutor kosmetyków 2019 roku” przyznana przez Wydawnictwo Wiadomości Kosmetyczne, a także zaszczytny tytuł Diamentu Forbesa 2020. Te wyróżnienia napawają nas dumą oraz mobilizacją do podejmowania kolejnych działań.

Nowoczesne rozwiązania

Nowoczesne metody dystrybucji takie jak dropshipping oraz sprawne poruszanie się w świecie e-commerce sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku od wielu lat. Jednak nie ustajemy w swoich działaniach. To, co wypracowaliśmy do tej pory, napędza nas do osiągania kolejnych celów. My nigdy nie mówimy stop!

Doświadczenie

Nasze 30-letnie doświadczenie zawodowe oraz profesjonalizm wynikają z wieloletniej pracy. Na przestrzeni tego czasu aktywnie się rozwijaliśmy i budowaliśmy możliwości, jakimi dzisiaj zarządzamy. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy bezbłędnie radzą sobie z zaopatrywaniem sklepów. Uwierzcie, znamy się na rzeczy jak mało kto!

Blisko 2000 zadowolonych klientów miesięcznie

Wdrażamy wiele rozwiązań biznesowych dla naszych klientów. To dedykowane podejście tworzymy „na miarę” potrzeb i oczekiwań projektu. Ty definiujesz jakie cele mamy wspólnie osiągnąć, my dobieramy najlepsze rozwiązania. Chcemy, by dzięki naszej pomocy, Twój biznes rozwijał się jeszcze skuteczniej.

Zainteresowany naszą ofertą?