Pastel – dostępny w Polsce!

Marka PASTEL dostępna w Polsce! Turecki brand rozpoczął produkcję w 1988 roku, a dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu wprowadził do kosmetycznego świata bezpieczne i innowacyjne produkty. W asortymencie marki znajdziemy m.in. tradycyjne lakiery do paznokci, mascary oraz pomadki do ust, które chcemy dokładniej przedstawić.

Pomadki Daylong świetnie wpisują się swoimi cechami w obecnie panującą sytuację. Częste zakładanie i zdejmowanie maseczek może powodować rozmazanie zwykłej szminki lub błyszczyka. Zastygająca formuła sprawia, że maseczka nie będzie przenosić pomadki poza linię ust. Wraz z najnowszą linią Pastel klient może cieszyć się równomiernym kolorem na przez cały dzień!

Obecnie linia pomadek Daylong posiada 9 wyjątkowych kolorów. Numer 43 to chłodny odcień różu, wpadającego w brązowe tony. Numer 09 usatysfakcjonuje każdą fankę klasyki – jest to odcień głębokiej, krwistej czerwieni. Numer 39 to rzadko spotykany odcień chłodnego i ciemnego różu, natomiast numer 20 to jego odpowiednik, ale w o wiele jaśniejszym odcieniu. Powracając do miłośniczek czerwieni, kolory 36 i 37 będą idealne. Numer 37 to głęboka brązowa czerwień, natomiast numer 36 to niepowtarzalne bordo w kolorze wina. Równie intensywnych wrażeń dostarczy numer 42, czyli ciemnobrązowy odcień w chłodnych tonach. 30 to róż połączony z chłodnym fioletem i podsycony lekkim brązem. Jeżeli mowa o codziennym makijażu, to nie mogło zabraknąć kolorów nude. Numer 27 to jasny i ciepły odcień beżu z lekko kremowym zabarwieniem.

Wszystkie produkty PASTEL kupisz w naszym sklepie sklep.sonia.pl