NEW SKIN seria z kwasem glikolowym

Kwas glikolowy jest naturalnie występującym kwasem alfa-hydroksykwasem (AHA). Działa on na martwe komórki na powierzchni skóry. W połączeniu z kwasem mlekowym i kwasem salicylowym, tworzy w produktach z nowej serii aktywny kompleks odmładzający skórę matową, pozbawioną życia pozostawiając ją gładszą i jaśniejszą.

 

PRODUKTY NIE ZAWIERAJĄ PARABENÓW, BARWNIKÓW, SILIKONÓW

 

MLECZKO DO TWARZY 150ml

Mleczko to mieszanka łagodnego i efektywnego środka oczyszczającego, który pomaga usunąć toksyny i  zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Aktywne kwasy hydroksylowe działają, oczyszczająco na cały martwy naskórek, pomagając odżywić i rozjaśnić cerę.

ŻEL DO MYCIA TWARZY 150ml

Aktywne składniki hydrokwasów zawarte w żelu dostarczane są bezpośrednio do skóry, aby pomóc usunąć nadmiar sebum i zmiękczyć  suchy, martwy naskórek na twarzy. Pozostawia cerę czystą
i jaśniejszą.

PEELING DO TWARZY 100ml

Peeling to delikatny i zarazem skuteczny zabieg oczyszczający zapewniający miękką i gładką skórę. Podczas gdy aktywne kwasy hydroksylowe pomagają osłabić martwe komórki skóry, delikatnie złuszczające ziarenka  pomagają je wydobyć.

ŻEL NAWILŻAJĄCY DO TWARZY 75ml

Żel jest lekki i łatwy w aplikacji. Wykorzystując naturalną kombinację nawilżającego olejku migdałowego i słonecznikowego zapewnia długotrwałe nawilżenie. Aktywne kwasy hydroksylowe pomagają utrzymać skórę miękką, elastyczną i zdrową.