Marka Samarité już dostępna w Soni!

Marka Samarité

Samarité to unikatowy, międzynarodowy koncept produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Został on przygotowany w ścisłej tajemnicy przez najlepszych ekspertów kosmetycznych. Stworzyli oni inteligentne, naturalne formuły, których podstawą są pradawne receptury oparte na najpotężniejszych składnikach przyrody. Sekretem Samarité jest wzbogacenie tych naturalnych formuł o zaawansowane biotechnologicznie składniki aktywne, gwarantujące natychmiastowe efekty odrodzenia skóry.

Filozofia marki

Tajemnicą i potęgą Samarité jest jej SERCE: unikalna kompozycja 33 potężnych aptecznych ziół. Ich połączenie oraz wzajemne przenikanie powodują dosłownie magiczne działanie, jakiego nikt do tej pory nie doświadczył. GŁOWĄ Samarité są mądrość, wiedza i poznanie. Przemyślane i oryginalne receptury powstały ze specjalnie wyselekcjonowanych substancji, połączonych ze sobą z zachowaniem absolutnej równowagi i harmonii.

Filozofia działania

Receptury Samarité są perfekcyjnie zbalansowane. Potrafią wielowymiarowo zestroić się ze skórą i działać wyłącznie tam, gdzie są potrzebne, uzupełniając wszelkie jej braki i niedoskonałości. Produkty Samarité odpowiadają na wszystkie problemy skóry: silnie nawilżają, regenerują, redukują zmarszczki, liftingują, zagęszczają, niwelują przebarwienia, wzmacniają naczynka, działają antyoksydacyjnie, łagodzą podrażnienia, zmniejszają pory oraz regulują wydzielanie sebum.

Warto zapamiętać

Produkty Samarité to tylko i aż 3 produkty, które zaspokajają absolutnie wszystkie potrzeby skóry od stóp do głów. Zastępują wszystkie 10 kosmetyków stosowanych w standardowej pielęgnacji. Te wyjątkowe formulacje zawierają ponad 93% składników naturalnych, a do tego nie zawierają: silikonów, parabenów, parafiny, olejów mineralnych, alkoholu, sztucznych barwników oraz sztucznych substancji zapachowych. Są również bezpieczne dla alergików. Produkty Samarité mogą i powinny być stosowane bez względu na wiek, rodzaj skóry i tryb życia.

Marka Samarité na zawsze zmieni postrzeganie kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, gdyż jest obietnicą, która zawsze się spełnia.