MAMY GO!

DAZZY peeling do ciała podbił świat, a teraz nadszedł czas na Polskę! Firma Sonia została jego oficjalnym dystrybutorem.

To nie jest zwykły peeling, to absolutnie nieszablonowy dowód na to, że natura i człowiek w końcu połączyli swoje siły i ta współpraca przyniosła sukces.

CO ZNAJDZIECIE W OFERCIE?

Czekają na Was cztery peelingi do twarzy i ciała, a każdy z nich został stworzony z  wysokiej jakości w 100% naturalnych składników.

Sercem peelingów są naturalne olejki, witamina E, a także sól morska. Podstawa składa się z wysokiej jakości ziarna kawy Robusta bądź kokosu, brązowego cukru, oleju migdałowego i organicznego oleju kokosowego tłoczonego na zimno.

Każdy z czterech peelingów został wyposażony w inną moc. Oprócz serca i podstawy w każdym znajdziecie coś wyjątkowego.

Czas przedstawić gagatków odpowiedzialnych za to zamieszanie:

  1. Dazzy peeling kokos – diament

Podstawą jest kokos, a dodatkiem DIAMENTOWY BŁYSK. Po użyciu tego peelingu, na skórze zostanie poświata przypominająca użycie rozświetlacza. Zdrowie i wygląd w jednym!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Dazzy peeling kokos – malina

Nawilżenie i miękka skóra na zawołanie. Kokos dostał niebanalnego kompana do współpracy – mowa O MALINIE. Z takim duetem jeszcze się nie spotkaliśmy. Ta nowość zrobi rewolucję na Twojej skórze!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Dazzy peeling kawa – czekolada

Składniki opisane powyżej zostały połączone Z CZEKOLADĄ. Oprócz niesamowitego i naturalnego zapachu, do gustu przypadnie Ci konsystencja peelingu. To on jest m.in. dowodem, że w opakowaniu znajduje się  tylko to co najlepsze.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Dazzy peeling kawa – kokos

Kawa łączy się Z KOKOSEM. Coś dla miłośników, którzy kochają lekkie i letnie zapachy. Śmiało korzystaj z niego nawet 3 razy w tygodniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CO W ZAMIAN?

Zdrowa, czysta i lśniąca skóra!

Połączenia kawy czy oraz innych starannie wybranych składników usuwają zanieczyszczenia znajdujące się na skórze. Co więcej, odżywiają  naskórek, nawilżają go i sprawiają, że skóra prezentuje się młodziej. Ma korzystny wpływ na wygląd niedoskonałości skóry ( cellulit, rozstępy).

JAK UŻYWAĆ?

Obejrzyj film, a wszystko stanie się jasne!