Black Orchid od ORGANIQUE zwycięzcą Love Cosmetics Awards

Rytuał Pielęgnacyjny Black Orchid zwycięzcą
Love Cosmetics Awards w kategorii #Home SPA Rituals

O Love Cosmetics Awards:
Love Cosmetics Awards* to konkurs organizowany przez Wirtualne Kosmetyki [wirtualnekosmetyki.pl] – nowoczesny portal poświęcony branży kosmetycznej w Polsce. W 2022 roku odbyła się 4. edycja konkursu, który na stałe zagościł w umysłach i sercach branży kosmetycznej.

“Love Cosmetics Awards to więcej niż konkurs kosmetyczny. Naszą energię czerpiemy z idei PL-Beauty oraz Państwa kreatywności. Przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych i społecznościowych promujemy najlepsze produkty i firmy.”

Wybór laureatów:

Laureaci Love Cosmetics Awards wybierani są przez eksperckie Jury – każdy z nich testuje i opiniuje zgłoszone produkty. Następnie z grona zgłoszonych produktów i firm w poszczególnych kategoriach, Jury wskazuje maksymalnie 6 nominacji, a spośród nich wybiera laureata Love Cosmetics Awards. Każda przyznana nagroda Love Cosmetics Awards jest przekonująco i merytorycznie uargumentowana.

Ocena wszystkich zgłoszeń w kategoriach produktowych i biznesowych odbywa się w oparciu o wartości Konkursu Love Cosmetics Awards – #brand #emotions #quality.

Laureatami Nagrody mogą zostać jedynie produkty i firmy, które wyróżnia:

  • oryginalna marka,
  • pozytywne emocje,
  • zapewnianie konsumentom najwyższej jakości.

W roku 2022 w skład Jury* wchodzili: Lidia Lewandowska (przewodnicząca Jury), Jolanta Tkaczyk, Anna Orłowska, Rafał Janta, Justyna Koziej, Maria Sarah Kowalczyk, Jagoda Prętnicka-Markiewicz, Jolanta Fraszyńska, Anita Błaszczak.

Rytuał Pielęgnacyjny Black Orchid od ORGANIQUE został laureatem w kategorii: # Home SPA Rituals

Rytuał Pielęgnacyjny Black Orchid:
Rytuał Pielęgnacyjny Black Orchid* od wielu lat jest bestsellerem w ofercie Organique. W tym roku linia ta została również zwycięzcą Love Cosmetics Awards 2022 w kategorii # Home SPA Rituals! Nagroda przyznawana jest przez Wirtualne Kosmetyki – portal branżowy dedykowany sektorowi kosmetycznemu w Polsce.

Rytuał Pielęgnacyjny Black Orchid to kompleksowa linia do pielęgnacji ciała, która dba o skórę na każdym etapie domowego SPA – od oczyszczenia, poprzez złuszczenie martwego naskórka, aż po nawilżenie. Dodatkowo może towarzyszyć również podczas niezwykle sensualnego masażu, odprężającego ciało oraz zmysły.

Linia zawiera kosmetyki, które pozwalają na stworzenie klimatu relaksującego SPA w domowym zaciszu: peeling solny do ciała, puszystą piankę myjącą, płyn oraz sól do kąpieli, balsam do ciała z masłem Shea, lekkie masło do ciała, odżywczą kulę do kąpieli, mydło glicerynowe, olej do kąpieli i masażu, otulającą mgiełkę do ciała oraz regenerujący krem do rąk. Rytuał Pielęgnacyjny Black Orchid wyróżnia zniewalający, sensualny zapach kwiatów czarnej orchidei, który długo utrzymuje się na skórze i z powodzeniem mógłby zastąpić
eleganckie perfumy.

Wszystkie produkty ORGANIQUE kupisz

w naszym sklepie sklep.sonia.pl