DZIAŁA BŁYSKAWICZNIE, nie wymaga odczekiwania ani wyczesywania, jak w wypadku innych suchych szamponów. Wystarczy popsikać, wmasować i już! Nawet na ciemnych włosach prawidłowo użyty Batiste nie zostawi białych śladów.

MARKA BATISTE to ponad 40 lat doświadczenia z suchymi szamponami. To już trzecie pokolenie kobiet i mężczyzn na obu półkulach decyduje, że suchy szampon Batiste jest produktem, któremu warto zaufać. Polscy konsumenci od czasu wprowadzenia Batiste na rynek potwierdzili jakość Batiste, przyznając nagrody w licznych plebiscytach.

BATISTE, W ODRÓŻNIENIU od innych marek kosmetycznych, koncentruje się przede wszystkim na suchych szamponach. To nie jest dla nas dodatkowy produkt tylko dlatego, że „inni mają w ofercie i trzeba płynąć z prądem”. Przeciwnie, to Batiste wyznacza standardy w dziedzinie suchych szamponów.

NAJWIĘKSZA paleta produktów. Tylko Batiste ma tak szeroką gamę zapachów i wersji wzbogaconych.

OPAKOWANIA. Wygodne, praktyczne i… śliczne. Można dobrać wersję opakowania dostosowaną do potrzeb — ekonomiczną (200ml) do łazienki lub podróżną (50ml) — do torebki, na fitness lub na wakacje. No i nie czarujmy się, połowa przyjemności z kosmetyków to ich wygląd 😉. Opakowania Batiste od lat wywołują uśmiech i poprawiają humor.

NIEZAWODNE. Batiste dokłada starań, by produkt działał bez usterek i dysze nie zatykały się, jak to bywa w wypadku tańszych produktów.

NAJLEPSZA CENA w stosunku do jakości. Nie ma obecnie na rynku produktu, który zachowując wszystkie zalety Batiste, kosztowałby tyle samo lub mniej.

INNOWACYJNE. Flagowe produkty Batiste, jak szampony o zapachu Original czy Tropical są tak dobre, że pozostają niezmienne od lat, ale co roku pojawiają się nowości tej marki — modne zapachy i coraz większa gama produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów.

“KNOW-HOW”. To w laboratoriach pracujących nad formułami Batiste powstają rozwiązania, które wyznaczają standardy jeśli chodzi o suche szampony. W Batiste zastosowano skrobię ryżową, która nie pozostawia śladów we włosach, gdy konkurencja polegała na talku lub skrobii ziemniaczanej, dających gorsze rezultaty. Podobnie z wersjami z dodatkami — Batiste oferowało kilka wersji kolorystycznych, gdy pozostałe suche szampony były tylko białe.

BESTSELLER. W Wielkeij Brytanii, ojczyźnie suchych szamponów Batiste, jest sprzedawany co dwie sekundy! Jest na pierwszym miejscy sprzedaży w segmencie suchych szamponów i drugim, jeśli chodzi o szampony w ogóle. Jeśli wciąż nie masz pewności, dlaczego Batiste jest najlepszy, zapytaj Brytyjki 😉.