Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejną nowością w naszej hurtowni kosmetycznej.

babuska-agafja

Babcia Agafia to seria kosmetyków tworzonych na bazie znanych syberyjskich receptur do zastosowania w salonie kosmetycznym jak i w zaciszu domowego SPA.

Syberyjska zielarka Agafia Tichonowna Ermakowa już od dzieciństwa znała właściwości wielu roślin i ziół. Wiedza ta była jej przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Receptury te mają wiele lat, a ich właściwości lecznicze wychodzą poza osiągnięcia współczesnej kosmetologii.

 

babuska 3

 

Seria kosmetyków „Receptury Babci Agafii” wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku kosmetyków z wielu powodów m.in. :
• seria jako pierwsza na rosyjskim rynku uzyskała certyfikat dla kosmetyków organicznych, co potwierdza znak ICEA na opakowaniu;
• w procesie produkcji stosowane są tylko ekstrakty i oleje organiczne, kontrolowane przez Stowarzyszenie Ecocert;
• opracowując nowe receptury, nie stosuje się takich substancji, jak SLS, parabeny, silikony, syntetyczne substancje zapachowe, oleje mineralne, szkodliwe produkty petrochemiczne;
• stosuje się naturalne surowce roślinne, pozyskiwane z ekologicznych i czystych rejonów Syberii i Bajkału;
• w produkcji szamponów i płynów do kąpieli stosuje się korzeń mydlnicy – naturalną i delikatną bazę myjąca, tworzącą obfitą pianę;
• stosuje się wodę roztopową, która jest „miękka”, czysta i bardzo pożyteczna;
• stosuje się pięć ziół myjących: lukrecję uralską, amarant, kachim jedwabisty, krzyżownicę zwyczajną, mydlnicę lekarską, które zawierają dużą ilość saponin – naturalnych mydeł,które delikatnie oczyszczają skórę i włosy, nie powodując ich wysuszenia;
• oleje używane do produkcji kosmetyków są tłoczone na zimno, dzięki czemu nie tracą swoich szczególnych właściwości;
• ludowe receptury, przysyłane przez użytkowników kosmetyków, są drukowane i dołączane w formie ulotek do każdej butelki.

babuszka

Naturalne składy kosmetyków serii „Receptury Babci Agafii” sprawiają, że są one idealne dla osób skłonnych do alergii.

 

bania agafii

Seria kosmetyków „Bania Agafii”

 

Seria kosmetyków „Bania Agafii” została stworzona według znanych syberyjskich receptur, opartych na wieloletniej tradycji bani, czyli odpowiednika sauny, łaźni. Rosjanie dzięki tego rodzaju praktykom na długo zachowują zdrowie i witalność. Specjaliści opracowali kosmetyki idealne do stosowania w saunie (bani). Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów – wszystkie na bazie tylko naturalnych składników.

babuszka 2

Kosmetyki serii „Bania Agafii” zawierają w 100% naturalne olejki eteryczne, ekstrakty i napary, które zapewniają wspaniałe zapachy i doznania. Środki antycellulitowe i odchudzające do ciała z serii „Bania Agafii” wspomagają odchudzanie i walkę a cellulitem.

Kosmetyki z serii „Bania Agafii” mogą być stosowane zarówno w saunach, łaźniach, jak i salonach kosmetycznych, ośrodkach SPA, a także w warunkach domowych dla codziennej pielęgnacji. Tego typu zastosowanie czyni te produkty niezwykle atrakcyjne.

Do innych zalet produktów serii „Bania Agafii” należą :
– całkowicie naturalny skład
– organiczne oleje i ekstrakty
– ekologiczne rośliny, owoce i kwiaty, ręcznie zbierane na terenach republiki Chakasja (u podnóża gór Ałtaju), gdzie środowisko jest niebywale czyste
– składniki lecznicze, pochodzące z Syberii, Dalekiego Wschodu i Kamczatki
– brak SLS, parabenów, olejów mineralnych i ekstraktów syntetycznych.

Wszystkie te cechy sprawiają, że produkty tej serii są idealne dla alergików, osób mających wrażliwą skórę, a także z innych powodów ceniących sobie naturalność w składzie kosmetyków, których używają.                                                                                        

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą .