Wiosną tego roku do Sonii zawitała nowa marka Annabelle Minerals.

Annabelle Minerals to polski producent najlepszej jakości kosmetyków mineralnych. Marka Annabelle Minerals zrodziła się z marzeń i chęci do czerpania z natury tego, co najlepsze. Produkty nie są testowane na zwierzętach oraz zaspokajają potrzeby wegetarian oraz wegan.

Produkty Annabelle Minerals to kosmetyki, w których nie znajdziesz nic, co mogłoby podrażnić naszą skórę.

Rozświetlająca mika, matujący i antybakteryjny tlenek cynku, zapewniający ochronę przeciwsłoneczną dwutlenek tytanu oraz odpowiedzialne za kolor tlenki żelaza – to wszystko, co jest potrzebne, by stworzyć kosmetyki delikatne, a zarazem skuteczne.

Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals to 22 odcienie podkładów w trzech formułach: rozświetlającej, matującej i kryjącej. Taka mnogość kolorów daje gwarancję, że każda kobieta znajdzie swój idealny odcień. Trzy wykończenia pozwolą dobrać podkład do aktualnych potrzeb swojej skóry.

Podkłady mineralne to innowacyjne kosmetyki do makijażu, które nie tylko wpływają na efekt wizualny, ale też aktywnie dbają o cerę. Ich największą zaletą są proste, naturalne składy, bez parabenów, konserwantów i sztucznych barwników. Znaleźć tam można za to nadającą delikatnego blasku mikę, pomocny w walce z drobnymi wypryskami, antybakteryjny tlenek cynku oraz zapewniający doskonałe krycie dwutlenek tytanu, który dodatkowo chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym UVA/UVB na poziomie 15 SPF. Podkład mineralny nie zapycha porów i pozwala skórze oddychać, co pozytywnie wpływa na jej ogólną kondycję.

Annabelle Minerals posiada w swojej ofercie kosmetyki mineralne pozwalające na wykończenie makijażu: róże, pudry, cienie do powiek oraz korektory. Wszystkie o maksymalnie krótkim, kilkuskładnikowym INCI i kolorach dopasowanych do aktualnych trendów.

 

 Róże
Róże

 

Cienie
Cienie

 

Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals pomogą w uzyskaniu idealnego, naturalnie wyglądającego makijażu, bez efektu maski. Są delikatne dla skóry i odporne na ścieranie. Sprawdzą się więc w każdej sytuacji.

Akcesoria do nakładania makijażu to produkty hipoalergiczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich włosie dostosowane jest to efektywnego i prostego nakładania kosmetyków mineralnych.

Akcesoria - Pędzle
Akcesoria – Pędzle

Przy nakładaniu sypkich podkładów mineralnych najlepiej sprawdzą się ścięty na płasko pędzel flat top oraz pędzel kabuki. Posiadają duże, puszyste główki, które pozwalają równomiernie zaaplikować produkt, niwelując ryzyko powstania smug czy efektu maski. Dzięki ich pomocy podkład lepiej stapia się ze skórą, przez co makijaż staje się jeszcze trwalszy. Pędzel do różu o skośnej linii, doskonale sprawdza się natomiast przy podkreślaniu kości policzkowych różem mineralnym. Dobrze rozprowadza kosmetyk i delikatnie rozciera jego granice, tworząc świeży, naturalny efekt.

Short Top
Short Top

Siła kosmetyków mineralnych tkwi w składnikach. To one sprawiają, że malując się, nie tylko upiększasz skórę, ale też pomagasz jej w zachowaniu dobrego zdrowia. To pierwszy makijaż, który naprawdę pielęgnuje.

Już wkrótce poszerzymy ofertę o róże oraz kolejne odcienie podkładów.

Zapraszam do zapoznania się z ofertę Annabelle Minerals w Sonii .

Annabelle Minerals
Annabelle Minerals